Podívejte se na náš krátký seznam tipů, které moho potěšit jakoukoliv ženu ve vašem okolí.

1. Pro přítelkyni

Mezi návštěvníky online drogerií bývají čím dál častěji muži. Je to pohodlnější a diskrétnější. Pokud se znáte dlouho můžete být ve výběru kosmetiky osobnější a vybrat třeba i pečující pleťovou kosmetiku. Případně jí dopřejte relax v podobě Dárkového setu Dove revitalising. Pokud si přítelkyně barví vlasy, mohla by ocenit široký výběr značky Palette.2. Pro maminku

Dárek pro maminku je potřeba vybírat s něhou a dobře si rozmyslet, co jí skutečně udělá radost. Pokud víte jak vaše máma tráví volný čas, jaké má koníčky a o co se zajímá. Navrhujeme několik okruhů, ze kterých můžete čerpat tipy na vkusný dárek pro maminku k narozeninám i k svátku, dárek pro maminku k Vánocům nebo jen jako poděkování za laskavou a obětavou péči, kterou maminka věnuje celé rodině. Zde máte tipy od nás.

                                   

3. Pro Kamarádku

Kamarádce se bude dárek vybírat snadno – velmi dobře se znáte, víte, co která z vás ráda nosí, jaké vůně má ráda… Troufnete-li si sehnat jí vůni, inspirujte se nejkrásnějšími parfémy, které okouzlí svou vůní i designem. . Poohlédněte se po vhodném šampónu nebo tělovém hydratační krému kterým nikdy nic nezkazíte.