Praní prádla může být někdy náročným úkolem, ale existuje několik triků, jak si ho usnadnit. Zde je 6 tipů na jednodušší praní prádla:

  1. Seskup prádlo podle typu - Seskupení prádla podle barvy, typu tkaniny a stupně špinavosti vám umožní efektivněji prát a minimalizuje riziko znečištění jednotlivých kusů.

  2. Použij správnou dávku pracího prášku - Použití příliš mnoha nebo málo pracího prášku může způsobit, že se prádlo nevyčistí správně a bude potřeba ho prát znovu.

  3. Nepoužívej příliš mnoho aviváže - Použití příliš mnoho aviváže může způsobit, že se prádlo nezaváže správně a bude těžší žehlit.

  4. Řiď se návody na etiketách - Každý kus oblečení má své vlastní specifické požadavky na praní, sušení a žehlení. Důkladné pročtení etikety vám pomůže udržet prádlo v dobrém stavu.

  5. Použij funkci "odloženého startu" - Funkce "odloženého startu" vám umožní nastavit praní tak, aby začalo v době, kdy jste pryč z domu, takže se vrátíte do čistého a žehleného prádla.

  6. Využij služeb čistírny - Pokud máte málo času na praní a žehlení, můžete využít služeb profesionální čistírny. Tuto službu můžete využít pro své nejdůležitější kusy oblečení nebo pro všechno prádlo, pokud chcete mít volný čas pro jiné aktivity.