ČESKÁ POŠTA CELÁ ČR - 135 KČ, DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ

Cena dopravného pro objednávky od 0 do 2000 Kč je 135 Kč za každou jednotlivou krabici. Pro získání dopravy zdarma se zaregistrujte na našem e-shopu, vytvořte objednávku, zvolte jako přepravce společnost Česká pošta a za každé 2000 Kč hodnoty objednávky máte dopravu jedné krabice zdarma (tzn. pro získání dopravy zdarma pro objednávku ve 2 krabicích je nutná hodnota objednávky 2x 2000 Kč, tedy celkem 4000 Kč).

V případě, že nebude Vaše zásilka kurýrem úspěšně doručena, bude uložena na České poště 7 kalendářních dnů a v případě nevyzvednutí je automaticky vrácena zpět k odesílateli. Za opětovné zaslání účtujeme další poštovné.

Odkaz na sledování zásilky naleznete zde.

Odkaz na změnu dispozice zásilky naleznete zde

BALÍK DO RUKY

Zboží Vám bude doručeno na jakoukoli adresu v ČR.

Výhody:

  • Čas a způsob doručení můžete dodatečně změnit
  • Ve vybraných lokalitách možnost odpoledního doručování více informací naleznete zde: odpolední doručování 
  • Možnost vyzvednutí zásilky na nejbližší pobočce České pošty, když Vás doručovatel nezastihne


PLATEBNÍ METODY

ONLINE BANKING

Pohodlná a rychlá metoda platby pro klienty vybraných bank podporujících zrychlené online platby. V současnosti jsou podporovány následující banky: mBank, Česká spořitelna, Reiffeisenbank, Komerční banka a Fio banka. Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu PayU, odkud budete po výběru Vaší banky přesměrováni na přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví, kde potvrdíte předvyplněný příkaz. Platba bude zpracována do několika minut, na e-mail obdržíte potvrzení o úspěšném provedení platby a daňový doklad k objednávce.

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Platba klasickým bankovním převodem ve Vašem internetovém bankovnictví nebo v bance. Po zvolení této metody platby Vám na e-mail přijdou podklady k platbě. Důležité je správně opsat číslo účtu příjemce a variabilní symbol, jinak nebude možné Vaši platbu identifikovat. Ihned po připsání platby na náš účet (tato operace může trvat až 3 pracovní dny) Vám zašleme daňový doklad a potvrzení o úspěšném dokončení platby.

HOTOVĚ A DOBÍRKA

Platba v hotovosti při převzetí zboží. Tuto metodu platby můžete využít při zaslání zboží na dobírku, kde zaplatíte doručovateli. V případě doručení zásilky přes DPD je možné platit při doručení místo hotovosti i platební kartou. Tato metoda platby je zpoplatněna manipulačním poplatkem 29 Kč. Daňový doklad k objednávce obdržíte až po doručení zásilky a uhrazení platby.