Air Wick botanica Svíčka s víkem Svěží ananas a tuniský rozmarýn 205g

Značka
Air Wick

Kód produktu
02837

Cena
76 Kč s DPH

Poslední kus!
ks

Esenciální olej z rozmarýnu v této vůni je zodpovědně získáván z tuniských polí zalitých sluncem a je sklizený v době, kdy má nejlepší aroma. Svíčka je opatřena praktickým uzávěrem. Více

Užijte si tuto osvěžující vůni šťavnatého Ananasu smíchaného s Bylinnými tóny tuniského Rozmarýnu. Rozmarýn v této vůni pochází odpovědně ze sluncem zalitých polí Tuniska, sklízených v jeho nejlepší Aromatické formě. Osvěžte svůj domov těmito exotickými vůněmi. Jsou vyrobeny z nejlepších ingrediencí, které příroda může nabídnout, zaplní každou místnost v domě výbuchem čerstvosti inspirované přírodou.

Svíčky ve skle AIRWICK vám přinesou dobrou náladu, pokud máte rádi, když prostor kolem vás voní. Květinová vůně umí vylepšit atmosféru v každém bytě či domě. Botanica by Air Wick Vanilka a himalájská Magnolie 205 g hoří maximálně 40 h.

S voňavou svíčkou se nemusíte obávat nepříjemných pachů
Zvládne hořet po dobu 40 h
Řada Botanica je inspirována přírodou a jejími různorodými vůněmi.
Žádné testování na zvířatech
Obsahuje Esenciální oleje získané z odpovědných zdrojů, přírodních surovin z nejexotičtějších míst na světě.
Každá vůně je jedinečně vytvořena tak, aby respektovala naši planetu.
Provoní interiér na několik hodin
Použití
Složení bez obsahu barviv & ftalátů
Vyrobeno bez chemických pohonných hmot.
Vyrobeno bez nadbytečných přísad
Bezpečnostní upozornění

Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů.

Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu.

Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Votivní, čajové nebo ostatní svíčky stavějte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavějte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa.

Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.

Parametry

Typ osvěžovače Svíčka