Ajax Boost Univerzální čistič 5 L Baking soda a Lemon

Cena
161 Kč

Značka
Ajax

Kód produktu
04677

Poslední 2 kusy!
ks

Ajax Boost s aktivní sodou je univerzální čistící prostředek na všechny druhy podlah. Hloubkově, dokonale a šetrně čistí bez námahy a oplachování, povrchy jsou lesklé a beze šmouh. Použití na podlahy v celé domácnosti, na plochy v kuchyni, koupelně apod.zanechá vůni aktivující se vzduchem ve vaší domácnosti až po dobu 24 hodin.obsahuje Esenciální oleje.dokonalá čistotazářivý lesk bez oplachovánípříjemná vůněpH neutrálníšetrný k choulostivým povrchůmna podlahy v celé domácnosti, plochy v kuchyni, koupelně apod.šetrný k přírodě100% recyklovatelný obal.obsahuje více než 93 % biologicky rozložitelných složek.

Použití: Pro čistění velkých povrchů zřeďte dvě víčka přípravku na půl kbelíku vody.Nezředěný čistič lze použít na malé a obtížně odstranitelné skvrny, stačí pár kapek přímo na znečištěný povrch a utřít vlhkou houbou.Povrchy přicházející do kontaktu s jídlem následně opláchněte pitnou vodou.Složeníobsahuje méně než 5% Aniontové Povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivni látky, Parfém, Limonene, Glutaral, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool.

Upozornění: Proslulé čistící prostředky Ajax přinesla na trh společnost Colgate-Palmolive. Tahle původně americká firma si získala světovou prestiž především svými kvalitními výrobky pro ústní hygienu, spadá pod ni však velké množství značek zaměřených na hygienu a čistotu v domácnosti. Kromě neustálých inovací věnuje firma pozornost také tématu udržitelného rozvoje a reflektování klimatických změn s ohledem na budoucí generace.

Likvidujte bezpečným způsobem v souladu s místními předpisy. Nevylévejte produkt do odpadu, povrchových vod ani půdy. Vzniklý odpad předávejte licencované společnosti pro likvidaci odpadů. Prázdné nádoby znovu nepoužívejte. Vyčištěné balení je vhodné k výrobě energie nebo recyklaci. Opláchněte.