DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Okurka 250 ml

🎁 Tip na dárek Speciální nabídka Po datu spotřeby
Cena
242 Kč

Značka
Dettol

Kód produktu
02594

Poslední 2 kusy!
ks

Expirace: 1/23
| PO DATU SPOTŘEBY |
Automatický dávkovač reaguje na pohyb ruky a bez jediného dotyku uvolní potřebnou dávku mýdla. Tento způsob mytí rukou je hygienický a hodí se zejména pro použití na toaletách a v koupelnách. Více

Mýdlo je obohaceno o hydratační složky a zároveň ničí 99,9 % bakterií - Jemné na kůži, drsný k mikrobům. Vakuové dávkování zaručuje maximální spotřebování náplně. Balení obsahuje strojek, náplň s mýdlem, s vůní okurky a 2 AA baterie. Dettol pomáhá chránit před šířením infekce. Jednoduché používání Dettolu pomáhá k dodržování základních hygienických návyků. S biocidním účinkem 60 sekund. Dettol automatický zaznamená Vaše ruce. Žádné kapky, žádný nepořádek. Obsahuje zvláčňující ingredience pro zachování jemnosti pokožky.

 

POUŽITÍ:

Odstaňte ochrannou samolepku z víčka náhradní náplně a vložte ji zacvaknutím do dávkovače. Namočte si ruce pod teplou, čistou tekoucí vodou. Aplikujte množství mýdla vložením rukou pod trysku. Mýdlo bude automaticky dávkováno. Třete dlaně o sebe (mimo proud vody). Protřete prsty a mezery mezi nimi, nehty proti dlaním a vnější stranu dlaní. Opláchněte čistou tekoucí vodou. Osušte ruce čistým ručníkem nebo papírovým ručníkem.

 

VÝMĚNA NÁPLNĚ:

Pomocí tlačítka ON/OFF přepnětě dávkovač do polohy OFF. Vyjměte prázdnou nápň. Vložte do dávkovače novou náplň a zacvakněte ji. Pomocí tlačítka ON/OFF přepněte dávkovač do polohy ON.

 

ÚČINEK:

Prokázáný účinek proti: Corynebacterium xerosis, E. coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Candida albicans, Ptačí chřipka typu H1N1.

 

UPOZORNĚNÍ:

Pouze pro vnější použití! Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Odstraňte baterie a zlikvidujte je podle místně platných předpisů (např. prostřednictvím zpětného odběru baterií). Prázdnou plastovou náplň můžete můžete recyklovat. Automatické dávkovací zařízení odkládejte do příslušné recyklační nádoby.