Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Noční sérum na celulitidu 250 ml

Zachraňte mě Akce -19%
Cena
153 Kč

Původní cena
188 Kč

Ušetříte
19% (35 Kč)

Značka
Eveline Cosmetics

Kód produktu
03846

Poslední 2 kusy!
ks

Slim Extreme 4D - Eveline cosmetics, noční sérum je moderní přípravek navržený pro 2týdenní intenzivně zpevňující proces doporučený během diety a zvýšené fyzické aktivitě a jako doplněk při denním ošetření pleti s celulitidou. Zatočí s celulitidou a podpoří proces hubnutí během noci. Sérum podporuje rychlejší spalování podkožního tuku, odstraňuje celulitidu, redukuje podkožní buňky, zlepšuje průtok krve v cévách, výrazně zlepšuje vzhled pokožky, zrychluje metabolismus, tvaruje problematické části těla, formuje problematické oblasti těla a má hřejivý efekt. 

Akumulace toxinů a oxidovaných lipidů v metabolismu zpomaluje a narušuje homeostázy buněk a zkracuje jejich životnost a snižuje automatickou regeneraci. Často bývá celulitida doprovázena i pocity tíhy a zadržováním tekutin. Tato noční péče díky přelomové technologii 24hod NON STOP SLIM ™ na bázi aktivního komplexu PHYTOSONIC ™ stimuluje rychlejší spalování podkožní tukové tkáně, aktivní složky se postupně uvolňují po celou noc a zajišťují pevnost a hladký povrch pokožky.

Díky mechanizmu postupného uvolňování aktivních složek po celou noc, poskytuje velkolepý účinek zpevnění a vyhlazení povrchu pokožky. 

Doporučeno během diety a zvýšené fyzické aktivitě. Podporuje rychlejší spalování podkožního tuku, odstraňuje celulitidu, otoky a pocit těžkých nohou.

Aktivní složky:  

PHYTOSONIC ™ - jedinečný komplex napodobující mechanismus štěpení tuku ultrazvukem; má redukční účinek na buněčné úrovni a způsobuje snížení tukové tkáně.

ISOCELL SLIM™ - je komplex aktivního kofeinu zapouzdřeného v liposomech, který zvyšuje jeho propustnost a účinnost. Má silně zeštíhlující účinky.  A díky vlastnostem, které zlepšují průtok krve v krevních cévách, rozhodně zlepšuje vzhled kůže a snižuje celulitidu.

Extrakt z kaštanu - posiluje krevní cévy, odstraňuje otoky a stimuluje mikrocirkulaci krve a lymfy, díky čemuž potlačuje pocit těžkých nohou.

Guarana - brání hromadění tuku v podkožních buňkách. Zrychluje metabolismus a přeměňuje tuk na energii. Formuje problematické oblasti těla.

Extrakt z máty - dodává pokožce energii a vyhlazuje ji.

Použití:

Jednou denně před spaním vetřete krouživými pohyby do problémových partií těla (stehna, boky, hýždě, břicho) ve směru od spodu směrem vzhůru.

Obsah: 250 ml