Eveline Cosmetics White Prestige 4D denní intimní gel 250 ml

Cena
128 Kč

Značka
Eveline Cosmetics

Kód produktu
03892

Posledních 5 kusů!
ks

LactaMED protizánětlivý gel na intimní hygienu zklidňuje podráždění a účinně slouží jako prevence proti infekci a zánětům. Péče speciálně vyvinutá ve spolupráci s gynekology obnovuje vyvážené pH a přirozený ekosystém intimních partií. Gel jemně čistí bez narušení přirozené hydrolipidové bariéry. Podporuje tvorbu tělu prospěšných bakterií, zatímco účinně odstraňuje škodlivé bakterie a plísně. Svým složením obohaceným o extrakt z aksamitníku podporuje regeneraci pokožky, která je díky obsahu D-panthenolu a alantoinu hydratovaná a zklidněná.

Eveline Cosmetics Dermapharm LactaMED protizánětlivý gel na intimní hygienu má šetrné složení, které jemně pečuje a oproti mýdlu pokožku nevysušuje. Lehká pěnivá textura odstraňuje zápach. Osvěžuje a zanechává příjemný pocit čistoty.

Aktivní složky:

EcodermineTM – regeneruje přirozený ekosystém intimních partií, podporuje tvorbu prospěšných bakterií, zatímco účinně odstraňuje škodlivé nízké pH 3,5 a kyselina mléčná – nastolují vyvážené pH intimních partií, neutralizuje nepříjemný zápach, posiluje přirozenou obranyschopnost těla vůči bakteriím a infekcím

Výtažek z aksamitníku – podporuje regeneraci pokožky, má protizánětlivé a antibakteriální schopnosti

D-panthenol a alantoin – hydratují, zvláčňují, předcházejí dehydrataci a zklidňují podráždění

Použití:

Nanést malé množství gelu na navlhčenou pokožku v intimní oblasti a poté opláchnout vodou. Používat denně místo mýdla.

Obsah: 250 ml