FROSCH Čisticí krém Pomeranč 500 ml

EKO
Cena
72 Kč

Značka
Frosch

Kód produktu
02734

Poslední 4 kusy!
ks

Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů.
Čisticí a odmašťující účinek čistícího krému zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry pomerančů. Více

Popis produktu

Frosch čisticí krém s výtažky z pomeranče je ideální volbou pro ty, kteří hledají účinný a ekologický univerzální prostředek pro péči o domácnost. Dokáže efektivně odstranit všechny druhy kuchyňské i koupelnové špíny. Snadno s ním vyčistíte i zaschlou mastnotu u sporáků a varných desek. Jeho čisticí síla spočívá v kombinaci mramorové moučky a výtažků z pomeranče. Čistě přírodní složení neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, které by mohly poškodit vaše zdraví nebo životní prostředí. Šetří i citlivou pokožku vašich rukou. Bonusem je jeho příjemná pomerančová vůně, váš domov bude vonět čistotou a přírodou.

Univerzální použití

Krém se snadno nanáší a rozpouští i odolné skvrny, mastnotu a zaschlé zbytky jídla. Stačí aplikovat na povrch, nechat chvíli působit a poté otřít vlhkým hadříkem. Je vhodný pro keramické, smaltované, skleněné i nerezové povrchy. Je ideální k úklidu koupelny, ale skvěle s ním vyčistíte i sporák a sklokeramickou desku v kuchyni. A to všechno zcela přírodně, bez chemie!

Univerzální použití

Myslí na přírodu

Výroba probíhá v souladu s nejpřísnějšími ekologickými standardy. Využívají se přírodní a obnovitelné zdroje energie. Prostředek je biologicky odbouratelný. Obaly se vyrábějí ze 100% recyklovaného a znovu recyklovatelného materiálu.

Myslí na přírodu

Tradice značky Frosch

Značka Frosch existuje na trhu již více než 30 let a těší se oblibě po celém světě. Díky svému ekologickému smýšlení je již 11 let oceňována certifikací EMAS, která je zárukou ekologického přístupu.