GIFT SET AXE Black sprchový gel 250 ml + Tělový sprej 150 ml

🎁 Tip na dárek
Cena
130 Kč

Značka
Axe

Kód produktu
06267

Poslední 4 kusy!
ks

Dárková sada Axe Xmas Black obsahuje: sprchové mýdlo Axe Black 250 ml a deodorant Axe Black ve spreji 150 ml. Tip na podmanivě voňavý dárek pro muže!

Mužské sprchové mýdlo Axe Black bylo vytvořeno pro mužské tělo. Síle vás probudí do nového rána a udrží vás svěží po celý den. Axe Black je luxusně pěnivý sprchový gel s jemnou vůní bergamotu, mražených hrušek a cedru. Konečným výsledkem je krásně vonící, čistá a jemná pokožka. Sprchové mýdlo Axe Black nechte důkladně napěnit, důkladně se umyjte a mýdlo z těla opláchněte. 

Dokončete povzbuzující zážitek ze sprchování s deodorantem ve spreji Axe Black. Sprejový deodorant Axe Black je zcela nový a vylepšený antiperspirační deodorant. Užijte si ikonický pocit svěžesti typický pro Axe a jistotu, kterou přináší deodorant. Díky ní budete vonět neodolatelně a svěže po celý den. Vůně je jemná a zdrženlivá kombinace hrušky a cedru. Nová revoluční technologie zinku Dual Action společnosti Axe eliminuje bakterie způsobující zápach. 48hodinová ochrana proti zápachu.

Nikdy nevíte, kdy přijde vaše příležitost, takže potřebujete tělový sprej, který vám dodá chladivý a sebevědomý pocit bez ohledu na to, co se vám dostane do cesty.