Glade by Brise One Touch citrus mini spray náhradní náplň do osvěžovače vzduchu 10 ml

🎁 Tip na dárek
Cena
92 Kč

Značka
Glade

Kód produktu
05179

Poslední 2 kusy!
ks

Glade by Brice. Glade One Touch náplň - Citrus Glade by Brise One Touch mini spray náhradní náplň 10ml Jemná vůně citrusových plodů přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova Osvěžovač vzduchu Citrus náplň je koncentrovaný sprejový osvěžovač vzduchu Vytváří jemnou mlhu z vůně, která odstraní nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní každou toaletu či koupelnu Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu Jediné stisknutí stačí k provonění Vaší koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní Vychutnejte si harmonizující a pečující vůni u vás doma nebo v kanceláři.

Návod k použití: 1. Vložte náplň do plastového držáku a zatlačte dokud náplň kliknutím nezapadne 2. Pro osvěžení vzduchu jemně stlačte. 

Jeden stisk postačí pro osvěžení celé místnosti. Po vyčerpání spreje vyjměte prázdnou náplň Pokyny pro předlékařskou první pomoc:

1. Při nadýchání odveďte postiženého na čerstvý vzduch, v případě přetrvávajících potíží vyhledejte lékařskou pomoc. 

2. Při styku s kůží omyjte postižené místo vodou a mýdlem.

3. Při zasažení očí okamžitě vyplachujte proudem vody po dobu několika minut, při přetrvávajících potíží vyhledejte lékařskou pomoc. 

Upozornění: Nádobka je pod stálým tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C Nádobku neprorážejte ani nespalujte, ani po použití Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty Uchovejte mimo dosah dětí Uchovávejte obal na dobře větraném místě Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření Nevdechujte aerosoly Výrobek je extrémě hořlavý V naší nabídce široký výběr drogerie a kosmetiky.