K2r Colour Catcher stop obarvení prací ubrousky 10 kusů

Cena
63 Kč

Značka
K2r

Kód produktu
04460

Poslední 4 kusy!
ks

Také se neradi zatěžujete tříděním prádla, než jej vložíte do pračky? Již si nemusíte lámat hlavu s tím, zda přidat proužkovanou halenku k bílému nebo barevnému prádlu. Díky důmyslné patentované technologii efektivně předejdete nežádoucímu obarvení a vaše oblečení tak zůstane stále zářivé a jako nové.

Klíčové vlastnosti ubrousků K2R Colour Catcher
Ubrousky na praní určené na barevné prádlo
Revoluční patentovaná technologie K2R Colour Catcher umožní prát různě barevné oblečení dohromady
Pro rychlé a komfortní praní prádla bez předchozího třídění
Jednoduché použití - ubrousek stačí jen vložit do pračky a přidat prádlo
100% přírodní materiál bez chemikálií

Ubrousky, které šetří váš čas i finance
Použití je tak snadné! Ubrousek vložíte do pračky, poté přidáte prádlo a vámi vybraný prací prostředek. O všechno ostatní se postará samotný ubrousek. Jeho jádro je tvořeno unikátním polymerem husté trojrozměrné struktury, díky čemuž jsou rozpuštěná barviva ve vodě dokonale zachycená a znovu nedochází ani k jejich uvolnění. Unikátní ubrousky K2R Colour Catcher byly speciálně navrženy tak, aby fungovaly na principu silného magnetu, který ve vodě dokonale zachytí uvolněnou barvu i špínu během pracího cyklu. Přidáte-li ubrousek K2R Colour Catcher do každé várky, budete moci prát různě barevné prádlo dohromady i bez předchozího třídění. Ubrousky lze využívat pro ruční i automatické praní a rovněž při sušení v sušičce. Jsou vhodné pro všechny teploty, prací cykly i typy materiálů.

Přírodní materiál ubrousků K2R Colour Catcher
Ubrousky jsou vyrobené ze 100% přírodních materiálů a neuvolňují ani žádné chemikálie do vody. Po použití je lze vyhodit spolu s papírem, protože jsou recyklovatelné a plně biologicky odbouratelné.