O.B. tampony Pro Comfort mini 16 kusů

Cena
54 Kč

Značka
o.b.

Kód produktu
02213

Poslední 3 kusy!
ks

Tampony o.b.® ProComfort™ s technologií Dynamic Fit™ a s jedinečným hedvábným povrchem SilkTouch™ jsou navrženy pro maximální pohodlí a nejspolehlivější ochranu, jaká kdy byla v rámci portfolia tamponů o.b.® nabízena. Více

Jejich hladký povrch umožňuje jednoduché zavádění, a díky tomu je použití tamponů o.b.® ProComfort™ velmi snadné a pohodlné i ve dnech se slabým krvácením nebo pokud s používáním tamponů teprve začínáte.

Klíčové vlastnosti O.B. ProComfort Mini tampony: Umožňují snadné zavádění a vyjímání. Zajišťují spolehlivou ochranu díky unikátní technologii Dynamic Fit™. S 3D expanzí - tampon se přizpůsobí tvaru a pohybům těla a s pomocí zámkových drážek účinně odvádí tekutinu dovnitř do horní části tamponu. Jsou velmi malé a úzké, a mají zaoblenou špičku pro nejjednodušší zavádění. Použití je velmi snadné a pohodlné. Jsou vhodné pro dívky, které s používáním tamponů začínají. Pro dny se slabým až středně silným krvácením. Absorpce 2 kapky. Upozornění: Přiložený letáček s návodem, jak použít tampony, obsahuje důležité informace o menstruačním TSS, vzácném, ale závažním onemocnění. Přečtěte si ho, prosím, a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny.