STR8 Red Code voda po holení 100 ml

Cena
174 Kč

Značka
STR8

Kód produktu
05570

Posledních 5 kusů!
ks

Příjemné mužné provonění, dlouhotrvající ochranu před potem, rychlé umytí a zvlhčení pokožky celého těla i úlevu tvářím zatíženým holením vám přinesou produkty z populární řady STR8 Red Code – toaletní voda, deodorant, sprchový gel a voda po holení. Jsou charakteristické přitažlivou dřevitě-ovocnou vůní a červeno-černým designem, který si oblíbí každý energický muž. K dispozici bývají i dárkové kazety. Vmžiku máte tip na pozornost pro partnera, syna, synovce, vnuka, kamaráda… I když pořídíte najednou celou vonnou a kosmetickou řadu STR8 Red Code, zůstanete na přijatelných financích.

STR8 Red Code: dřevitě-ovocná řada pro posílení sex-appealu

Vonná kompozice STR8 Red Code startuje tóny svěžího grapefruitu, mořské vody, ananasu a kardamomu. Zvolna se přidává aromatická levandule, jasmín, tymián, geranium, ambra, tonkové boby a jedle. Každý z dokonale sladěných produktů STR8 Red Code vás nabije svěžestí a činorodostí – po celý rok, od časných rán až do pozdních nocí. Už od roku 2015, kdy přišla řada STR8 Red Code na trh, se plně uplatňuje i další její vlastnost: znalost kódu k ženským srdcím!

Univerzální toaletní voda a doprovodná kosmetika STR8 Red Code

Před prací, obchodními i soukromými schůzkami, po sportovních výkonech, společenských akcích, prostě kdykoli se plně spolehněte na žádanou a cenově dostupnou pánskou kosmetiku STR8 Red Code. Uživatelé si ji často pořizují i několikrát: domů, do šuplíku či skříňky v práci a do auta. Využijte i vy její široké možnosti.